środa, 23 kwietnia 2014
Jerzego i Wojciecha
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 
Strona główna
Wesołych Świąt Wielkanocnych![2014-04-19]
Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Święta Wielkanocne to czas otuchy i nadziei. Wykorzystajmy go, aby wartości wpisane w te święta stały się źródłem siły i radości oraz pozytywnych zmian w nas samych i otaczającej nasz rzeczywistości.  W imieniu Zarządu Spółki wszystkim Pracownikom Firmy i ich Rodzinom, a także obecnym oraz przyszłym Klientom i Kontrahentom składam najserdeczniejsze życzenia. Niech ten szczególny okres będzie dla nas wszystkich czasem zadumy, spokoju i wypoczynku, spędzonym w rodzinnej atmosferze wśród najbliższych.

Prezes Zarządu
PGK Sp. z o.o. w Słupsku
Mariusz Chmiel

Słupsk, kwiecień 2014 r.

Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie - rozstrzygnięty!

Z radością informujemy, że konkurs ekologiczny „Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie” (edycja 2014) został rozstrzygnięty. W konkursie skierowanym do przedszkolaków z miasta Słupska, Gminy Słupsk i Gminy Kobylnica udział wzięło ponad 250 dzieci z prawie 30 przedszkoli. Głównym sponsorem nagród w konkursie organizowanym z okazji Dnia Ziemi i Dnia Bez Śmiecenia był REKOPOL Organizacja Odzysku S.A.

Wielkanocne spotkanie z naszymi Emerytami

W poniedziałek 14 kwietnia w siedzibie PGK przy ul. Szczecińskiej w Słupsku miało miejsce spotkanie zarządu oraz załogi naszej firmy z emerytowanymi pracownikami PGK. Okazją do zorganizowania po raz pierwszy tej przyjemnej uroczystości były zbliżające się radosne Święta Wielkanocne.

Wielkanocny odbiór odpadów[2014-04-11]
Wielkanocny odbiór odpadów

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że z uwagi na Święta Wielkanocne, będą miały miejsce drobne zmiany w harmonogramie odbioru odpadów z terenu miasta Słupska.

Zmieszane odpady komunalne z nieruchomości jednorodzinnych odebrane zostaną w dniu 22 kwietnia, zamiast 21 kwietnia 2014 r. 

Natomiast odpady selektywnie zbierane w workach z nieruchomości jednorodzinnych, których termin odbioru w harmonogramie przypada na 21 kwietnia, odebrane zostaną w dniu 18 kwietnia br.

PGK jest zgodne z normą ISO 9001:2008

10 kwietnia w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku zakończył się audyt, badający zgodność procesów realizowanych w naszej firmie z normą ISO 9001:2008. Audytorzy Biura Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków S.A. nie mieli uwag i zastrzeżeń, dzięki czemu PGK w najbliższym czasie otrzyma odnowiony certyfikat ISO.

Czarni PGK zaczynają marsz do finałów

Młodzi koszykarze Czarnych PGK Słupsk w piątek 4 kwietnia rozpoczynają udział w Ćwierćfinałowym Turnieju Mistrzostw Polski Juniorów, czyli zawodników do 18 roku życia. Nasz zespół jest gospodarzem turnieju – w związku z czym serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania Czarnym PGK.

Ruszył konkurs ekologiczny dla przedszkolaków - zgłoś się!

Wiosną każdego roku ekolodzy oraz osoby, którym ochrona środowiska leży na sercu, mają dwie okazje do świętowania. Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Ziemi (22 kwietnia), a także Dnia Bez Śmiecenia (11 maja), Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Słupsku kolejny raz organizuje ekologiczny konkurs plastyczny pn.: „Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie”. Plastyczne zmagania skierowane są do przedszkolaków, uczęszczających do placówek w Słupsku oraz na terenie Gminy Słupsk i Gminy Kobylnica.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

24 marca 2014 r. rozpocznie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz elektrośmieci, która swoim zasięgiem obejmie całe miasto. To jeden z efektów nowego systemu gospodarki odpadami. Dzięki zbiórce mieszkańcy Słupska będą mogli w łatwy sposób pozbyć się wszystkich kłopotliwych odpadów, takich jak zużyte meble czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet

W dniu dla kobiet tak szczególnym kieruję do wszystkich Pań, pracujących w PGK Sp. z o.o. w Słupsku, najserdeczniejsze życzenia.  Aby dzięki Waszym uśmiechom nasz świat nieustannie stawał się wspanialszym. Aby bycie kobietą tu i teraz było źródłem zadowolenia. Aby spotkanie kobiecego i męskiego świata zawsze niosło ze sobą mnóstwo radości, a także wzajemnego szacunku. Życzę również, aby praca w PGK Sp. z o.o. w Słupsku zawsze dawała Wam nieskrywaną satysfakcję oraz aby urzeczywistniły się wszystkie Wasze marzenia.

Prezes Zarządu

PGK Sp. z o.o. w Słupsku

Mariusz Chmiel

PGK Sp. z o.o. kolejny raz Gazelą Biznesu

Z satysfakcją informujemy, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku kolejny raz potwierdziło swoją przynależność do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. PGK znalazło się w gronie Gazel Biznesu, których ranking od 2000 r. prowadzi Coface Poland i redakcja Pulsu Biznesu.

Pogoda
Pogoda w Słupsku

Korzystaj z usług najlepszych !

Jeśli budujesz, remontujesz czy inwestujesz – skorzystaj z najlepszych usług czyli usług Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku!
ZAPRASZAMY!

Korzystaj z usług najlepszych !
liczba odwiedzin: 1102507
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl