wtorek, 21 października 2014
Urszuli i Hilarego
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 
Strona główna

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Wewnętrznym Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku nasze przedsiębiorstwo udostępnia możliwość wywieszania reklam w formie bannerów na ogrodzeniach należących do Spółki.

Wspólnie dbamy o środowisko - ostatnie chwile na oddanie prac!

Z radością informujemy, że zbliża się termin oddania prac konkursu dla dzieci i młodzieży "Wspólnie dbamy o środowisko". Konkurs obejmujący trzy kategorie: fotograficzną, plastyczną i techniczną, tym razem rozszerzył się o kolejne gminy i mogą wziąć w nim udział uczniowie z miasta Słupska oraz Gmin: Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Słupsk i Trzebielino. ZAPRASZAMY!

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami słupskiej telewizji internetowej 10minut.tv, dotyczącymi nowego pojazdu naszego przedsiębiorstwa i organizowanego przez nas konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży. Film dostępny po kliknięciu "więcej".

Jeden samochód, różne odpady

Docierają do nas sygnały mieszkańców naszego regionu, zaniepokojonych odbieraniem różnych frakcji odpadów jednym pojazdem. Chcielibyśmy wyjaśnić Państwu całą sprawę.

PGK na Święcie Plonów Gminy Trzebielino

PGK Sp. z o.o. w Słupsku włączyło się w organizację tegorocznych Dożynek Gminy Trzebielino, które odbyły się 13 września w Suchorzu. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w ramach rozpoczynającej się 1 września zbiórki odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu RTV/AGD, wymienione odpady należy ustawiać w podstawionych przez PGK odkrytych kontenerach, lub - w przypadku ich braku - przy osiedlowych śmietnikach. Odpady należy wystawiać zgodnie z obowiązujących harmonogramem.

Harmonogram oraz wzór informacji dla mieszkańców do wywieszenia na klatkach schodowych do pobrania po kliknięciu "więcej".

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

1 września 2014 r. rozpocznie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz elektrośmieci, która swoim zasięgiem obejmie całe miasto. Dzięki zbiórce mieszkańcy Słupska będą mogli w łatwy sposób pozbyć się wszystkich kłopotliwych odpadów, takich jak zużyte meble czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Wymiana kontenerów na pojemniki MGB

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że na terenie Słupska prowadzona jest akcja wymiany pojemników SPW-1 na mniejsze pojemniki MGB-1100 l, które są ustawiane w dotychczasowych lokalizacjach metalowych kontenerów.

15 sierpnia - zmiana w harmonogramie[2014-08-08]

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że z uwagi na przypadający 15 sierpnia dzień wolny od pracy, nastąpi drobna zmiana w harmonogramie odbioru odpadów z terenu miasta Słupska.

Zmieszane odpady komunalne z nieruchomości jednorodzinnych odebrane zostaną w dniu 16 (sobota), zamiast 15 sierpnia 2014 r.   

Rodzinny Piknik Ekologiczny pod czołpińską latarnią

2 sierpnia br. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku wzięło udział w Rodzinnym Pikniku Ekologicznym, zorganizowanym przez Słowiński Park Narodowy. Impreza okazała się wielkim sukcesem, a udział w niej wzięło kilkaset osób - głównie turystów z niemal każdego zakątka kraju.


Korzystaj z usług najlepszych !

Jeśli budujesz, remontujesz czy inwestujesz – skorzystaj z najlepszych usług czyli usług Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku!
ZAPRASZAMY!

Korzystaj z usług najlepszych !
liczba odwiedzin: 1311230
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl