piątek, 6 maja 2016
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Strona główna

Zapraszamy na II Kobylnicką Garażówkę

„Garage sale” to stary zwyczaj praktykowany w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, a od jakiegoś czasu coraz bardziej popularny również w Polsce. W ubiegłym roku podobne wydarzenie zorganizowano w Kobylnicy. Przed nami kolejna edycja tej imprezy, która tym razem zostanie wzbogacona o nowe atrakcje, przy współudziale PGK Sp. z o.o. w Słupsku.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Słupsku

4 kwietnia 2016 r. rozpocznie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz elektrośmieci, która swoim zasięgiem obejmie całe miasto. Dzięki zbiórce mieszkańcy Słupska będą mogli w łatwy sposób pozbyć się wszystkich kłopotliwych odpadów, takich jak zużyte meble czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Na sprzedaż - wyposażenie gabinetu fizjoterapii oraz sprzęt stomatologiczny

PGK Sp. z o.o. w Słupsku zaprasza do składania ofert zakupu sprzętu stanowiącego wyposażenie gabinetu fizjoterapii oraz sprzętu stomatologicznego. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Gminie Słupsk

Informujemy, że 17 marca rozpoczyna się zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu RTV i AGD na terenie Gminy Słupsk. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramami.

Ponadto informujemy, że zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Miasta Słupska odbędzie się w kwietniu. W najbliższych dniach opublikujemy jej harmonogram.

Serdeczne życzenia dla wszystkich Pań[2016-03-08]
Serdeczne życzenia dla wszystkich Pań

W dniu dla kobiet tak szczególnym kieruję do wszystkich Pań najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i szczęścia. Niech uśmiech i zadowolenie towarzyszy Wam każdego dnia, a wszelkie troski i kłopoty odejdą w niepamięć. Życzę także sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, nieustającej radości z życia oraz spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych marzeń

Prezes Zarządu

PGK Sp. z o.o. w Słupsku

Mariusz Chmiel

Szkolenie operatorów HDS

6 lutego w PGK odbyło się praktyczne i teoretyczne szkolenie dla 31 kierowców i mechaników z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń HDS typu Cargo. Szkolenie miało na celu rozszerzenie wiedzy załogi odnośnie prawidłowego użytkowania hydraulicznych dźwigników samochodowych, zasad bezpieczeństwa i przeglądów konserwacyjnych. Samochody wyposażone w HDS są przez naszą firmę wykorzystywane na co dzień przy odbiorze odpadów selektywnie zbieranych oraz worków gruzowych.

Poznaj Strategię PGK na lata 2015-2022

Informujemy, że opracowana została Strategia PGK Sp. z o.o. w Słupsku na lata 2015-2022. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią.  Jesteśmy przekonani, że przy pomocy ekologicznie zaangażowanych słupszczan i mieszkańców naszego regionu wszystkie jej zapisy zostaną pomyślnie zrealizowane. Strategia w formacie .pdf jest dostępna do pobrania po kliknięciu "więcej" oraz w Biuletynie Informacji Publicznej PGK.

Jesteśmy Super Gazelą Biznesu!

Z wielką radością pragniemy poinformować, że Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Słupsku zostało po raz kolejny wyróżnione w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm. Po raz drugi z rzędu otrzymaliśmy tytuł Super Gazeli Biznesu 2015 - jedynej w województwie pomorskim.

Wspólnie dbamy o środowisko - zobacz zwycięskie prace

Kolejna edycja konkursu "Wspólnie dbamy o środowisko" już za nami. Edycja 2015 przyniosła ponad 300 prac ze szkół z terenu Miasta Słupska oraz Gminy Słupsk i Gminy Kobylnica. Nagrody i wyróżnienia powędrowały do 24 uczniów, których prace w opinii komisji konkursowej zasłużyły na wyróżnienie i nagrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji.

Co zrobić z choinką?

Wzorem lat ubiegłych, PGK zbiera poświąteczne choinki od mieszkańców Słupska i okolic. Akcja pod hasłem „Daj choince drugie życie" ma na celu upowszechnienie zwyczaju selektywnej zbiórki świątecznych drzewek i zwrócenie uwagi mieszkańców na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Prowadzone działania mają ograniczyć ilości odpadów biodegradowalnych na składowisku, które znacznie powiększają swoją objętość w okresie poświątecznym.

Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Porządne Pomorze
Korzystaj z usług najlepszych !

Jeśli budujesz, remontujesz czy inwestujesz – skorzystaj z najlepszych usług czyli usług Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku!
ZAPRASZAMY!

Korzystaj z usług najlepszych !
liczba odwiedzin: 1994570
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl