poniedziałek, 5 października 2015
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 
Strona główna
Na sprzedaż - wyposażenie gabinetu fizjoterapii oraz sprzęt stomatologiczny

PGK Sp. z o.o. w Słupsku zaprasza do składania ofert zakupu sprzętu stanowiącego wyposażenie gabinetu fizjoterapii oraz sprzętu stomatologicznego. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Sprzątanie świata startuje w Słupsku!

W Mieście Słupsk już po raz dwudziesty drugi odbędzie się “Sprzątanie Świata”. Cel szczytny, więc i wart podkreślenia. Warto mieć też na uwadze fakt, iż w Polsce inauguracja całej akcji odbędzie się właśnie w Słupsku i to już w najbliższy piątek – 18 września bieżącego roku. W akcję włączyło się PGK Sp. z o.o. w Słupsku.

PGK Sp. z o.o. w Słupsku serdecznie zaprasza na festyn pod hasłem "Pożegnanie Lata z Nadzieją", który odbędzie się 12 września o godz. 12:00 na Placu Zwycięstwa w Słupsku.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

7 września 2015 r. rozpocznie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz elektrośmieci, która swoim zasięgiem obejmie całe miasto. Dzięki zbiórce mieszkańcy Słupska będą mogli w łatwy sposób pozbyć się wszystkich kłopotliwych odpadów, takich jak zużyte meble czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Ekologiczny piknik w Czołpinie

W sobotę 8 sierpnia 2015 r. na parkingu byłej jednostki wojskowej w Czołpinie już po raz trzeci odbył się organizowany przez Słowiński Park Narodowy Rodzinny Piknik Ekologiczny pn. „Słowińskie Ścieżki”. Jednym z współgospodarzy Pikniku było Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku.

Dzień Prewencji w Rowach

W sobotę 25 lipca w parku przy ul. Słonecznej w Rowach odbył się coroczny Dzień Prewencji, do udziału w którym zostało zaproszone Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku.

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, iż w każdą sobotę lipca i sierpnia (poczynając od 18 lipca) 2015r. mieszkańcy będą mogli skorzystać z usługi nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zmiany w cenniku ZUO w Bierkowie

Informujemy, że kilka pozycji odpadów przyjmowanych przez Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie posiada nowe, atrakcyjne ceny. M.in. od 1 sierpnia 2015 r. odpady betonowe oraz gruz betonowy czy ceglany można będzie oddać w cenie zaledwie 1 zł/tonę. Szczegóły po kliknięciu "więcej".

Rozdaliśmy kwiaty klientom PSZOK

W sobotę 18 lipca na terenie Bałtyckiej EkoPrzystani odbyła się akcja pn. „Szok! Kwiaty za odpady w PSZOK”. W jej ramach każdy odwiedzający Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych otrzymał od naszych pracowników żywe sadzonki ekologicznych aksamitek, wyhodowanych na nawozie z odpadów zielonych.

Stawiam na jakość - sprawdzam!

PGK Sp. z o.o. w Słupsku wraz z Rekopol Organizacją Odzysku Opakowań S.A. rozpoczęła realizację projektu pn. „Stawiam na jakość - sprawdzam!”. Jego celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa dotyczącej prawidłowego segregowania odpadów. Na początek pragniemy pokazać, jak NIE NALEŻY tego robić.Korzystaj z usług najlepszych !

Jeśli budujesz, remontujesz czy inwestujesz – skorzystaj z najlepszych usług czyli usług Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku!
ZAPRASZAMY!

Korzystaj z usług najlepszych !
liczba odwiedzin: 1629272
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl