środa, 27 maja 2015
Jana i Juliusza
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 
Strona główna
Przy ul. Bałtyckiej funkcjonuje skup szkła i makulatury!

Informujemy, że przy PSZOK Bałtycka EkoPrzystań, zlokalizowanym na terenie Zakładu Robót Porządkowych PGK Sp. z o.o. w Słupsku przy ul. Bałtyckiej 11A, uruchomiony został skup stłuczki szklanej oraz makulatury. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Dzień Bez Śmiecenia 2015

Słupszczanie po raz kolejny nie zawiedli i ochoczo włączyli się w „Dzień bez śmiecenia”, który zorganizowany został przez Pana Roberta Biedronia -  Prezydenta Miasta Słupska oraz przez PGK Sp. z o.o. Akcja zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz makulatury okazała się sporym sukcesem, a w ręce mieszkańców naszego regionu powędrowało kilkaset sadzonek kwiatów i roślin ogrodowych.

PGK na deskach Teatru Rondo

W dniu 15 maja w Teatrze Rondo miał miejsce wieczór teatralny z cykklu Stage Reading. Zespół Doświadczeń Dramatycznych Teatru Rondo w towarzystwie zaproszonych gości i muzyków zaprezentował inscenizację dramatu pt. "Miedzy nami dobrze jest" Doroty Masłowskiej w reżyserii Wiolety Komar. Pojemniki PGK stanowiły element scenografii tego niezwykle poruszającego spektaklu.

Zabawka ze skarwka - wystawa prac w PGK

W Biurze Obsługi Klienta oraz sali audiowizualnej PGK przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku ma miejsce wystawa prac dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Słupsku, wykonanych w ramach konkursu ekologicznego "Zabawka ze skrawka", organizowanego pod patronatem PGK. Serdecznie dziękujemy Przedszkolu oraz p. Agnieszce Chmielnickiej za przeprowadzenie konkursu i udostępnienie prac.

Zapraszamy na kolejny DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA!

9 maja kolejny raz świętować będziemy „Dzień bez śmiecenia”, który przypada 11 maja każdego roku. Z tej okazji Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku oraz Miasto Słupsk po raz piąty organizują akcję zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz makulatury. Odpady będzie można w sobotę w PSZOK Bałtycka EkoPrzystań wymienić na rośliny balkonowe i ogrodowe. Koordynatorem „Dnia bez śmiecenia” w Polsce jest Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Światowy Dzień Ziemi - dzieci posadziły 500 bratków

Z okazji Światowego Dnia Ziemi 22 kwietnia odbył się III Marsz Zielonych Skrzatów, w którego organizację włączyło się PGK Sp. z o.o. w Słupsku. Dzieci z Przedszkoli Miejskich nr 5 i 6 posadziły w Parku Powstańców Warszawskich 500 bratków przekazanych przez naszą Spółkę.

Oferta sprzedaży agregatu prądotwórczego (gazowego)[2015-04-21]

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że posiada do sprzedaży agregat prądotwórczy gazowy (gaz składowiskowy) typu Wola ZPG MC 150.11/87 H6G. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy pod adresem jerzy.bobrzycki@pgkslupsk.pl, telefoniczny pod nr tel. 693 288 191, lub o składanie bezpośrednich ofert w sekretariacie firmy przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku.

Skorzystaj z usług wulkanizacyjnych PGK!

PGK Sp. z o.o. zachęca wszystkich przedsiębiorców do korzystania z usług świadczonych w Zakładzie Technicznej Obsługi pojazdów PGK przy ul. Szczecińskiej 112 w Słupsku. Oferta obejmuje wszelkie usługi wulkanizacyjne dla samochodów dostawczych i ciężarowych.

Wielkanocny odbiór odpadów[2015-04-03]
Wielkanocny odbiór odpadów

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że z uwagi na Święta Wielkanocne, będą miały miejsce drobne zmiany w harmonogramie odbioru odpadów z terenu miasta Słupska.

Zmieszane odpady komunalne oraz odpady selektywnie zbierane w workach z nieruchomości jednorodzinnych odebrane zostaną w dniu 7 kwietnia 2015 r. (zamiast 6 kwietnia).

Informacja w sprawie zbiórki odpadów wielkogabarytowych[2015-03-23]

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w ramach obowiązującej umowy na odbiór i zagospodarowanie odpadów z miasta Słupska, do 30 kwietnia br. nie przewiduje się zbiórki odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przypominamy, że tego typu odpady można nieodpłatnie oddawać do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które mieszczą się w Słupsku przy ul. Bałtyckiej 11A oraz Szczecińskiej 112. Szczegóły dotyczące funkcjonowania PSZOK znajdują się w zakładce po prawej stronie, w menu"Rewolucja odpadowa".


Korzystaj z usług najlepszych !

Jeśli budujesz, remontujesz czy inwestujesz – skorzystaj z najlepszych usług czyli usług Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku!
ZAPRASZAMY!

Korzystaj z usług najlepszych !
liczba odwiedzin: 1486811
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl