sobota, 1 listopada 2014
Seweryna i Wiktoryny
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 
Strona główna
Dodatkowy wywóz odpadów zielonych - Gmina Kobylnica[2014-10-30]
Dodatkowy wywóz odpadów zielonych - Gmina Kobylnica

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w listopadzie br. nasza firma dodatkowo odbierze odpady biodegradowalne od mieszkańców Gminy Kobylnica. Szczegóły w załączonym piśmie.

Odpady zielone odbieramy w listopadzie[2014-10-23]
Odpady zielone odbieramy w listopadzie

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że październik jest ostatnim miesiącem w tym roku, w którym mieszkańcy Słupska otrzymali worki do gromadzenia odpadów zielonych. Zostaną one odebrane w terminach ustalonych w harmonogramie w listopadzie. Nasi pracownicy nie pozostawią tym samym nowych worków, a zbiórka odpadów zielonych wznowiona zostanie wiosną 2015 r., o czym poinformujemy w osobnym komunikacie.

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Wewnętrznym Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku nasze przedsiębiorstwo udostępnia możliwość wywieszania reklam w formie bannerów na ogrodzeniach należących do Spółki.

Wspólnie dbamy o środowisko - ostatnie chwile na oddanie prac!

Z radością informujemy, że zbliża się termin oddania prac konkursu dla dzieci i młodzieży "Wspólnie dbamy o środowisko". Konkurs obejmujący trzy kategorie: fotograficzną, plastyczną i techniczną, tym razem rozszerzył się o kolejne gminy i mogą wziąć w nim udział uczniowie z miasta Słupska oraz Gmin: Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Słupsk i Trzebielino. ZAPRASZAMY!

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami słupskiej telewizji internetowej 10minut.tv, dotyczącymi nowego pojazdu naszego przedsiębiorstwa i organizowanego przez nas konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży. Film dostępny po kliknięciu "więcej".

Jeden samochód, różne odpady

Docierają do nas sygnały mieszkańców naszego regionu, zaniepokojonych odbieraniem różnych frakcji odpadów jednym pojazdem. Chcielibyśmy wyjaśnić Państwu całą sprawę.

PGK na Święcie Plonów Gminy Trzebielino

PGK Sp. z o.o. w Słupsku włączyło się w organizację tegorocznych Dożynek Gminy Trzebielino, które odbyły się 13 września w Suchorzu. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.

PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w ramach rozpoczynającej się 1 września zbiórki odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu RTV/AGD, wymienione odpady należy ustawiać w podstawionych przez PGK odkrytych kontenerach, lub - w przypadku ich braku - przy osiedlowych śmietnikach. Odpady należy wystawiać zgodnie z obowiązujących harmonogramem.

Harmonogram oraz wzór informacji dla mieszkańców do wywieszenia na klatkach schodowych do pobrania po kliknięciu "więcej".

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

1 września 2014 r. rozpocznie się bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz elektrośmieci, która swoim zasięgiem obejmie całe miasto. Dzięki zbiórce mieszkańcy Słupska będą mogli w łatwy sposób pozbyć się wszystkich kłopotliwych odpadów, takich jak zużyte meble czy sprzęty gospodarstwa domowego.

Wymiana kontenerów na pojemniki MGB

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że na terenie Słupska prowadzona jest akcja wymiany pojemników SPW-1 na mniejsze pojemniki MGB-1100 l, które są ustawiane w dotychczasowych lokalizacjach metalowych kontenerów.

liczba odwiedzin: 1322128
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl