sobota, 16 grudnia 2017
aktualności|galerie | napisali o nas|kontakt|przydatne linki
 

Harmonogramy

Słupsk - Wielkogabaryty
[2017-02-23]

 materiały do pobrania:

1.Garncarska, Wiejska pobierz (ikona) pobierz
2.3 maja, Gryfitki, Batorego, Bogusława X, Leszczyńskiego pobierz (ikona) pobierz
3.Banacha, Łokietka, Zamojskiego, Żółkiewskiego pobierz (ikona) pobierz
4.Królowej Jadwigi, Sobieskiego, Wazów, Władysława IV pobierz (ikona) pobierz
5.Chrobrego, Czarneckiego, Jana Kazimierza, Modrzewskiego, Ostroroga, Przemysława II pobierz (ikona) pobierz
6.Chodkiewicza, Piłsudskiego, Zygmunta Augusta pobierz (ikona) pobierz
7.Biernackiego, Browicza, Chłopickiego, Dwernickiego, Dembińskiego, Gdańska, Gellerta, Lelewela, Lipowa, Lotha, Modrzejewskiego, Na Wzgórzu, Obrońców Wybrzeża, Orłowskiego, Piastów, Degi, Grucy, Raszyńska, Rydygiera, Sokolnickiego, Sowińskiego, Wysockiego, Wysoka, Zajączka, Sierpinka, św. Piotra pobierz (ikona) pobierz
8.Aluchny-Emelianow, Bogdanowicza, Bytnerowicza, Czaplińskiego, Górna, Hubalczyków, Kijowskiego, Ziei, Kwapisza, Kosynierów Gdyńskich, Łady-Cybulskiego, Posmykiewicza, Repelowskiego, Sojki, Szarmacha, Szafranka, Trzeciak pobierz (ikona) pobierz
9.Westerplatte, Kniaziewicza, Kozietulskiego, Nowowiejska pobierz (ikona) pobierz
10.11 Listopada, Andersa , Bat. Chłopskich, Budzyńskiego, Chełmońskiego, Daszyńskiego, Dmowskiego, Dunikowskiego, Fałata, Fiedlera, Frąckowskiego, Gierymskich, Grabskiego, Grottgera, Herbsta, Iwaszkiewicza, Kołobrzeska, Komorowskiego, Kossaka, Koszalińska, Kotarbińskiego, Kozłowskiego, Krzywoustego, Kulczyńskiego, Limanowskiego, Malczewskiego, Matejki, Matuszewskiego, Michałowskiego, Nałkowskiej, Narutowicza, Pestkowskiego, Pow. Wielkopol, Romera, Roweckiego, Rzymowskiego, Sołdka, Staffa, Szczecińska, Szpilewskiego, Trusiewicza, Tyszki, Wesołowskiego, Witosa, Wyszyńskiego, Zaborowskiej, Żeleńskiego pobierz (ikona) pobierz
11.Akacjowa, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Gajowa, Gdyńska, Głogowa, Grzybowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Olchowa, Parkowa, Poziomkowa, Sucharskiego, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa, Żurawinowa pobierz (ikona) pobierz
12.Arciszewskiego, Armii Krajowej, Awstrica, Brzóski, Chłapowskiego, Curie-Skłodowskiej, Dąbrówki, Josepha, Krajewskiego, Leśna, Mierosławskiego, Młyńska, Nad Śluzami, Ojca Pio, Partyzantów, Pobożnego, Pogodna, Pow. Warszaw, Prądzyńskiego, Psie Pole, Pułaskiego, Racławicka, Sądowa, Sosnowa, Spacerowa, Sułkowskiego, Szarych Szeregów, Szkolna, Wybickiego pobierz (ikona) pobierz
13.Baczyńskiego, Braille'a, Dąbrowskiej, Fabryczna, Fogga, Gałczyńskiego, Grażyny, Grechuty, Grunwaldzka, Herberta, Jagiellońska, Jastruna, Kaczmarskiego, Kadłubka, Kiepury, Kochanowskiego, Konarskiego, Kruczkowskiego, Ks. Pomorskich, Leg. Polskich, Małcużyńskiego, Miłosza, Mochnackiego, Nalepy, Niemena, Norwida, Ordonówny Paukszty, Przybosia, Reja, Rejtana, Riedla, Skargi, Staniuków, Struga, Św. Klary z Asyżu, Towarowa, Wiatraczna, Włodkowica, Zachodnia, Zauchy, Ziemowita pobierz (ikona) pobierz
14.Bałtycka, Borchardta, Chabrowa, Długosza, Druyffa, Fiołkowa, Gwardii Ludowej, Hołdu Pruskiego, Jasna, Kilińskiego, Klonowa, Kopernika, Kościuszki, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Madalińskiego, Makowa, Małachowskiego, Morcinka, Morska, Orzeszkowej, Podchorążych, Podgórna, Poniatowskiego, Portowa, Przechodnia, Różana, Sikorskiego, Słowiańska, Tramwajowa, Traugutta, Wandy, Wielicka, Wiśniowa, Wolności, Żwirki i Wigury pobierz (ikona) pobierz
15.Bauera, Cienista, Czecha, Drzymały, Duńska, Fińska, Jordana, Kaszubska, Kusocińskiego, Litewska, Lokajskiego, Łąkowa, Łotewska, Malinowa, Marusarzówny, Myśliwska, Na Skarpie, Olimpijska, Orłowicza, Owocowa, Sadowa, Spokojna, Sportowa, Strumykowa, Szwedzka, Teligi, Turystyczna, Wczasowa, Wędkarska, Zamiejska pobierz (ikona) pobierz
16.Bema, Deotymy, Długa, Dominikańska, Filmowa, Grodzka, Jagiełły, Jana Pawła II, Jaracza, Jed. Narodowej, Konopnickiej, Kowalska, Krasińskiego, Łajming, Łukasiewicza, Mickiewicza, Mikołajska, Mostnika, Murarska, Niedziałkowskiego, Nowobramska, Nullo, Ogrodowa, Piekiełko, Pl. Zwycięstwa, Płowiecka, Polna, Prusa, Reymonta, Rynek Rybacki, Sienkiewicza, Solskiego, Stary Rynek, Starzyńskiego, Staszica, Sygietyńskiego, Świętopełka, Teatralna, Tuwima, Waryńskiego, Wyspiańskiego, Zamenhoffa, Żeromskiego pobierz (ikona) pobierz
17.Broniewskiego, Cecorska, Chocimska, Chopina, Cicha, Dąbrowskiego, Drewniana, Kasprowicza, Kołłątaja, Legnicka, Lutosławskiego, Miedziana, Mieszka I, Moniuszki, Niemcewicza, Orkana, Paderewskiego, Pomorska, Poprzeczna, Poznańska, Prosta, Przemysłowa, Rybacka, Rzemieślnicza, Słoneczna, Słowackiego, Stwosza, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Wileńska, Wojska Polskiego, Wrocławska, Zamkowa, Zielona, Złota, Żelazna pobierz (ikona) pobierz

« powrót 

spacer
Infrastruktura i Środowisko Mechaniczno-biologiczne przetwarzanie odpadów
Słupsk
Porządne Pomorze
Korzystaj z usług najlepszych !

Jeśli budujesz, remontujesz czy inwestujesz – skorzystaj z najlepszych usług czyli usług Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku!
ZAPRASZAMY!

Korzystaj z usług najlepszych !
liczba odwiedzin: 2901957
© infocity

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 112, centrala 59 843-40-22, 59 843-40-23, 59 843-40-93 fax 59 841-71-49
Wywóz odpadów 59 843-23-05, 59 843-40-22 w. 245, 246, Biuro Obsługi Klienta 59 843-40-22 w. 268, 247, 248, 253, 254, 279
e-mail: sekretariat@pgkslupsk.pl