KONKURS EKOLOGICZNY - SŁUPSKIE EKOPRZEDSZKOLAKI ZBIERAJĄ BATERIE | PGK Sp. z o.o. w Słupsku

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 • TEKST:
 • KONTRAST:
2024-05-09

Uwaga, uwaga !!!

Wielkie zmiany w Regulaminie Konkursu Zbiórki Baterii pn.: „SŁUPSKIE EKOPRZEDSZKOLAKI ZBIERAJĄ BATERIE” !!!

 1. Organizatorem konkursu dotyczącego zbiórki baterii pn.: „SŁUPSKIE EKOPRZEDSZKOLAKI ZBIERAJĄ BATERIE” jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku z Parkiem Wodnym ,,Trzy Fale’’ wspólnie z Urzędem Miejskim
  w Słupsku.
 2. Ocenie podlegać będzie ilość zebranych baterii w przeliczeniu na 1 dziecko (ilość zebranych baterii z I i II ETAPU podzielona przez ilość dzieci uczęszczających do przedszkola).
 3. Nagrodami dla przedszkola, które zbierze największą ilość zużytych baterii (w przeliczeniu na 1 dziecko) od mieszkańców Miasta Słupsk w czasie całego trwania konkursu są:
  1 miejsce - zestaw edukacyjnych koszy-kredek do segregacji odpadów dla przedszkola. W skład zestawu wchodzi 5 koszy o wymiarach: wys.:110 cm, średnica: 46 cm, otwór    wrzutowy na wys. 75,7 cm, pojemność 70l.,
  2 miejsce – tablica multimedialna dla przedszkola,
  3 miejsce – vouchery do Parku Wodnego ,,Trzy Fale” – dla każdego dziecka uczęszczającego do przedszkola.

Mamy nadzieję, że zmiany będą dodatkową motywacją dla uczestników. Poniżej znajdą Państwo pliki do pobrania:  Regulamin Konkursu Zbiórki Baterii pn.: „SŁUPSKIE EKOPRZEDSZKOLAKI ZBIERAJĄ BATERIE” oraz wykaz bieżących wyników.

Koordynatorów wyznaczonych w przedszkolach biorących udział w konkursie prosimy o przesłanie aktualnej ilości dzieci uczęszczających do przedszkola do dnia 17.05.2024 r. na adres mailowy: konkurs@pgkslupsk.pl.

Powrót na początek strony