Konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Słupsku | PGK Sp. z o.o. w Słupsku

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  • TEKST:
  • KONTRAST:
2023-07-01

Ogłoszenie

 

Konsultacje społeczne w sprawie rozbudowy Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Słupsku poprzez budowę nowej kwatery składowej na odpady inne niż niebezpieczne i obojętne na działce nr 259/13 obręb 22 Słupsk. 

 

 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Słupsku przygotowuje się do realizacji nowego przedsięwzięcia polegającego na budowie nowej kwatery składowej na odpady inne niż niebezpieczne i obojętne.

 

Konieczność rozbudowy składowiska odpadów związana jest z obowiązkiem zagospodarowania odpadów w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska i zgodny z hierarchią postępowania z odpadami wskazaną w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 699 ze zm.). Ostaniem jej etapem jest unieszkodliwianie odpadów poprzez składowanie na składowiskach odpadów, które spełniają wymagania obiektów budowalnych przeznaczonych na ten cel.

 

KONSULTACJE TRWAĆ BĘDĄ W OKRESIE OD 1 lipca 2023 r. DO 21 lipca 2023 r.

 

Wypełnioną ankietę można składać elektronicznie na adres:

sekretariat@pgkslupsk.pl 

 

Ankiety przesłane po wskazanym terminie bądź nie zawierające uzasadnienia pozostaną bez rozpatrzenia.

Ankieta do pobrania tutaj: ANKIETA

pliki do pobrania
Powrót na początek strony