Udało nam się zebrać ponad 16 tys. w ramach akcji POCIĄGU MARZEŃ | PGK Sp. z o.o. w Słupsku

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  • TEKST:
  • KONTRAST:
2023-02-16

Pociąg Marzeń jest to akcja organizowana przez „Głos Pomorza” mająca na celu wsparcie dzieci i młodzieży z słupskich domów dziecka.
W czwartej edycji pociągu marzeń udało się zebrać 16 742 zł., które Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Słupsku wykorzysta do zorganizowania wakacyjnych wyjazdów dla swoich podopiecznych. Miejsce i forma spędzenia wypoczynku zostanie ustalone wspólnie z dziećmi. Poprzednim razem dzieci spełniły swe marzenie i udały się w podróż do Emergylandii.

 

Zebrana kwota umożliwi sfinansowanie wyjazdów dla ponad 30 dzieci.

Partnerami Pociągu marzeń były firmy: PGK Słupsk, Stako, Emka, DZP Invest Kiereccy, Viscon Group Poland, Nord Express, Worthington Industries, Mowi, Dolina Dobra, Polipol, eWindows, Perla, Mirex,

 

Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

 

https://gp24.pl/pociag-marzen-zabierze-podopiecznych-slupskich-domow-dziecka-na-wakacje-w-akcji-charytatywnej-glosu-pomorza-uczestniczyly-firmy/ar/c1-17293347

Powrót na początek strony