Impreza z „Głosem Pomorza” w plener.

 

8 lutego 2020 r. gościliśmy ze swoim stoiskiem w siedzibie Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi” przy ul. Poniatowskiego w Słupsku na 132 rekreacyjnej imprezie z Głosem Pomorza” w plener zorganizowanej przez „Głos Pomorza”, Starostwo Powiatowe w Słupsku oraz Park Krajobrazowy „Dolina Słupi”.

Każdy kto odwiedził nasze stoisko miał możliwość zapoznania się z zasadami prawidłowej segregacji odpadów oraz  otrzymania drobnego upominku.

Na stoisku zaprezentowaliśmy domowy pojemnik na odpady BIO oraz worki biodegradowalne, które są do kupienia w naszej firmie  przy ul. Szczecińskiej 112.

Przedstawiliśmy zainteresowanym również pojemniki w kolorze czerwonym (0,7L) na odpady medyczne, który może otrzymać bezpłatnie każdy mieszkaniec Słupska wykonujący różnego rodzaju zabiegi iniekcyjne (zastrzyki) w zaciszu domowym. Pełne pojemniki można oddać  do PSZOK-ów przy ul. Szczecińskiej 112 i ul. Bałtyckiej 11a w Słupsku.

Podczas imprezy promowaliśmy naszą akcję „daj książce drugie życie”, dzięki, której 94 książki znalazły nowych właścicieli.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz osobom biorącym udział w imprezie za zainteresowanie naszym stoiskiem!