HARMONOGRAMY

 

 

Harmonogramy Wywozu obowiązujące od 01.01.2021 r.

HARMONOGRAMY WYWOZU ODPADÓW 2021
---------------------------------------------------------------------------------
MIASTO SŁUPSK - ZABUDOWA JEDNORODZINNA
---------------------------------------------------------------------------------
MIASTO SŁUPSK -ZABUDOWA WIELORODZINNA
---------------------------------------------------------------------------------
MIASTO SŁUPSK - STACJE MIEJSKIE
---------------------------------------------------------------------------------
-GMINA GŁÓWCZYCE - STACJE MIEJSKIE

Harmonogramy Wywozu obowiązujące od 01.01.2020 r.

HARMONOGRAMY WYWOZU ODPADÓW 2020
 
Mieszkańcy
Harmonogramy Wywozu - ZABUDOWA JEDNORODZINNA SŁUPSK

 

  1.  Akacjowa; Brzozowa; Bukowa; Gdyńska; Głogowa; Jarzębinowa; Jaworowa; Jesionowa; Kasztanowa; Modrzewiowa; Parkowa;Świerkowa; Topolowa; Wierzbowa
  2. Andersa; Bartoszewskiego; Batalionów Chłopskich; Bora-Komorowskiego; Cieplińskiego; Daszyńskiego; Dmowskiego; Fiedlera;Grabskiego; Kotarbińskiego; Księżnej Zofii; Mazowieckiego; Nowaka-Jeziorańskiego; Romera; Sibeliusa; Walentynowicz; Szpilewskiego;Mireckiej;Zaborowskiej
  3. Arciszewskiego; Awstrica; Borówkowa; Chłapowskiego; Grzybowa; Konwaliowa; Krajewskiego; ks. Brzóski; Mierosławskiego; NadŚluzami; Pogodna; Poziomkowa; Prądzyńskiego; Pułaskiego; Racławicka; Sosnowa; Spacerowa; Sułkowskiego; Bohaterów Westerplatte;Wybickiego; Żurawinowa
  4. Armii Krajowej; Długosza; Filmowa; Pobożnego; Partyzantów; Podgórna; Psie Pole; Sienkiewicza; Słowiańska; Starzyńskiego; ŚwiętegoOjca Pio; Nullo; Dominikańska
  5. Bałtycka; Batorego; Borchardta; Grunwaldzka; Jasna; Konarskiego; Kościuszki; Krzywa; Leszczyńskiego; Cieśliki; Poniatowskiego;Portowa; Sikorskiego; Traugutta; Wandy; Wiatraczna
  6. Bauera; Cienista; Drzymały; Duńska; Jordana; Kaszubska; Kusocińskiego; Łąkowa; Malinowa; Marusarzówny; Miejska; Na Skarpie;Norweska; Owocowa; Sadowa; Spokojna; Sportowa; Strumykowa; Wczasowa; Zamiejska; Fińska; KilińskiegoH. Pobożnego nr 7
  7. Bogdanowicza; Alluchny Emalianów; Bytnerowicza; Cisowa; Czaplińskiego; Dębowa; Hubalczyków; Jałowcowa; Jaśminowa; Jodłowa;Kijowskiego; Ziei; Kwapisza; Leszczynowa; Olchowa; Posmykiewicza; Repelowskiego; Sojki; Sucharskiego; Szafranka; Szarmacha;Trzeciak
  8. Cecorska; Chełmońskiego; Chocimska; Grottgera; Kossaka; Legnicka; Malczewskiego; Matejki; Miedziana; Pomorska; Poprzeczna;Przemysłowa; Rzemieślnicza; Sławieńska; Szczecińska; Złota; Żelazna; Kasprowicza
  9. Cicha; Lutosławskiego; Orkana; Poznańska; Rybacka; Słoneczna; Słowackiego; Sygietyńskiego; Szymanowskiego; Wieniawskiego;Wrocławska; Zielona
  10. Cienista 13 A; Cienista 13 B; Sportowa 1A,44
  11. Kalinowa
  12. Kołłątaja; Krasińskiego; Prusa; Staszica; Wojska Polskiego; Wolności; Bitwy Warszawskiej; Plac Zwycięstwa; Niemcewicza; Wileńska;Plac Broniewskiego
  13. Limanowskiego;
  14. Rejtana; Włodkowica 
  15. 3-go Maja; Kazimierza; Ostroroga; Królowej Jadwigi
  16. Banacha; Braille'a; Grechuty; Kiepury; Nalepy; Riedla; Zachodnia; Kaczmarskiego; Ordonówny; Osieckiej
  17. Biernackiego; Chabrowa; Chłopickiego; Dembińskiego; Dwernickiego; Fiołkowa; Gdańska; Gellerta; Hołdu Pruskiego; Klonowa;
    Kniaziewicza; Kwiatowa; Lawendowa; Lelewela; Lipowa; Madalińskiego; Makowa; Modrzejewskiego; Na Wzgórzu; Nowowiejska;Obrońców Wybrzeża; Piastów; Sokolnickiego; Sowińskiego; Zajączka
  18. Browicza; Degi; Grucy; Lotha; Orłowskiego; Raszyńska; Różana; Rydygiera; Wiśniowa; Wysockiego; Wysoka; Sierpinka
  19. Chodkiewicza; Chotomskiej; Dąbrowskiej; Gałczyńskiego; Jagiellońska; Jastruna; Kadłubka; Kochanowskiego; Norwida; Paukszty;Piłsudskiego; Przybosia; Reja; Struga; Towarowa; Ziemowita; Zygmunta Augusta; Kruczkowskiego
  20. Chrobrego; Czarnieckiego; Łokietka; Przemysława II; Zamojskiego; Żółkiewskiego; Modrzewskiego
  21. Iwaszkiewicza; Legionów Polskich; Nałkowskiej; Staffa; Boya-Żeleńskiego

 

Harmonogramy Wywozu - ZABUDOWA WIELORODZINNA SŁUPSK
  1. 3 Maja, Leszczyńskiego, Batorego, Bogusława X, A. Gryfitki, K. Jadwigi, Wazów, Władysława IV,Wiatraczna 4AB
  2. Aluchny Emalianow,Bogdanowicza,Górna,Hubalczyków,Kosynierów Gdyńskich,Łady Cybulskiego,Posmykiewicza,Szafranka,Szarmacha,Westerplatte,Leszczynowa 12,14.
  3. Andersa, Batalinów Chłopskich, Bitwy Warszawskiej, Kotarbińskiego, Księżnej Zofii, Małcużyńskiego, Michałowskiego, Norwida, Osiedle Bursztynowe, Religi, Romera, Roweckiego, Witosa, Wyszyńskiego, Zaborowskiej
  4. Anny Łajming, Bema, Fr. Nullo,Jagiełły, Jedności Narodowej, Kowalska, Łukasiewicza, Grodzka, Mikołajska, Mostnika, Murarska, Piekiełko, Sienkiewicza, Stary Rynek, Waryńskiego, Zamkowa.
  5. Arciszewskiego, Mierosławskiego.
  6. Armii Krajowej,Skłodowskiej
  7. Dunikowskiego, Fałata, Grottgera, Kasprowicza, Kossaka, Koszalińska nr 14, Krzywoustego, Narutowicza, Pomorska, Przemysłowa, Wita Stwosza.
  8. Chopina, Deotymy, Długa, Drewniana, Jaracza, Lutosławskiego,  Moniuszki, Ogrodowa, Paderewskiego, Plac Dąbrowskiego, Płowiecka, Polna, Prosta, Słowackiego, Sygietyńskiego, Świętopełka, Tuwima.
  9. Bałtycka, Copernikus, Kopernika, Wielicka
  10. Braci Gierymskich, Chełmońskiego, Dunikowskiego, Fałata, Grottgera, Kossaka, Narutowicza.
  11. Dmowskiego, Daszyńskiego, Frąckowskiego, Herbsta, Komorowskiego, Kulczyńskiego, Mazowieckiego,
  12. Dyzjonu 303, Orląt Lwowskich
  13. Fabryczna
  14. Filmowa, Nowobramska, Teatralna, Zamenhoffa.
  15. Gdańska,Klonowa,Kniaziewicza,Kozietulskiego,Lelewela,Lipowa,Lotha,Na Wzgórzu,Nowowiejska,Piastów,Raszyńska,Sierpinka,Św.Piotra.
  16. Bukowa, Jodłowa.
  17. J. Kazimierza, Ostroroga, Banacha, Sobieskiego, Chrobrego
  18. Kołłataja, Konopnickiej, Krasińskiego, Mickiewicza, Plac Broniewskiego, Prusa, Reymonta, Solskiego, Wileńska, Woj.. Polskiego, Wyspiańskiego, Żeromskiego
  19. Konarskiego, Mochnackiego,Rejtana, Wiatraczna
  20. Koszlińska, Szczecińska.
  21. Mieszka I, Wrocławska.
  22. Chorwacka, Duńska, Fińska, Kaszubska,Norweska, Sportowa, Zamiejska.
  23. Piłsudskiego, Z. Augusta, Braille’a, Zauchy, Garncarska, Wiejska, Kadłubka, Reja
  24. Piotra Skargi
  25. Poznańska, Rybacka, Słoneczna, Szymanowskiego, Zielona.
  26. Starzyńskiego
  27. Dąbrówki, Długosza, H.Pobożnego, Partyzantów, Plac Powstańców Warszawy, Podgórna, Psie Pole, Słowiańska, Szarych Szeregów, Szkolna, Żwierki i Wigóry.
  28. Gdyńska, Głogowa, Grzybowa, Krajewskiego, Leśna, Nad Śluzami, Wybickiego.
  29. Grunwaldzka, Poniatowskiego,
  30. Kasprowicza, Koszalińska nr 14, Krzywoustego, Pomorska, Przemysłowa, Wita Stwosza.
  31. Kilińskiego.
  32. Krzywa, MKS Cieśliki, Orzeszkowej, Podchorążych, Portowa, Tamwajowa, Traugutta, Wandy.
  33. Małachowskiego,Morcinka, Niemcewicza
  34. Sułkowskiego.
Harmonogramy odbioru surowców wtórnych ze stacji miejskich i wspólnot mieszkaniowych wyposażonych w pojemniki igloo na szkło i papier oraz w pojemniki druciak na metale i tworzywa sztuczne
  1. Wiatraczna 4, Wiatraczna 5c,  Piotra Skargi 22, Piotra Skargi 4-7, Szczecińska 3,5, Konarskiego 10, Krzywoustego 10 , Mochnackiego 6, Poniatowskiego 12, Poniatowskiego 34, Poniatowskiego 16, Kopernika 34a, Bałtycka 11, Bałtycka 13-15, Stary Rynek 1, Grodzka 7
  2. Chopina 13c,  Rybacka 18, Kasprowicza 9, Słowackiego 43, Słowackiego 11, Słowackiego 37-36; Drewniana 13, Drewniana/Prosta 1,3/2; Drewniana 8, Zamkowa, Poznańska 3, Poznańska 55; Pomorska 18, Pomorska 27, Przemysłowa 33a, Przemysłowa 121, Przemysłowa 118; Paderewskiego 2, Paderewskiego 4, Lutosławskiego 21; Lutosławskiego9, Paderewskiego24, Paderewskiego 12, Paderewskiego 27, Moniuszki 11/ Słowackiego, Szymanowskiego 9a, Jaracza 28, Tuwima 8
  3. Grzybowa 2, Leśna, Nad Śluzami 13, Curie – Skłodowskiej 2,Curie Skłodowskiej 10, Psie pole 10a, Pobożnego 13-15, Szkolna 2, Długosza 18, Długosza 13c, Partyzantów19, Długosza 3, Podgórna 28, Podgórna 25, Podgórna 10, Szarych Szeregów 5, Kilińskiego 48, Kilińskiego 22, Kilińskiego 35, Nad Śluzami 3
  4. Fałata1, Fałata 8, Fałata 12, Narutowicza 6, Grottgera11, Grottgera 17, Szczecińska 97, Szczecińska 64, Szczecińska 61, Szczecińska 69A, Koszalińska 4-6, Koszalińska 2, Koszalińska 10, Koszalińska 14, Koszalińska 7, Ks. Zofii 2,  Braci Gierymskich 1-3, Księżnej Zofii 11, Ks. Zofii 7, Ks. Zofii 9, Małcużyńskiego 2, Małcużyńskiego, Kotarbińskiego 3, Kotarbińskiego 2, Kotarbińskiego 5, Kotarbińskiego 12, Kotarbińskiego 8, Kotarbińskiego 4
  5. Dmowskiego 6, Dmowskiego przy ABC, Roweckiego2, Romera 2, Romera 6, Romera 9-11, Andersa 12, Andersa 17, Andersa 19, Andersa 13, Andersa 2; Witosa 4, Wyszyńskiego 5, Frąckowskiego 15, Frąckowskiego 7, Frąckowskiego 1, Herbsta 8, Herbsta 20, Herbsta 1a, Herbsta 1b, Bora Komorowskiego 5-3,  Zaborowskiej 12, Zaborowskiej 14, Zaborowskiej 10
  6. Wojska Polskiego 25, Mickiewicza 4, Mickiewicza 37, Mickiewicza 50, Wolności 36, Kołłątaja,Plac Broniewskiego 30,Wileńska 1, Wileńska/ Kołłątaja 11, Wileńska 4a, Żeromskiego 11,  Kołłątaja 21, Krasińskiego 17, Krasińskiego 21, Solskiego 7, Staszica 12, Staszica 4, Reymonta 8, Wyspiańskiego 5, Solskiego 12, Niemcewicza 16-18, Niemcewicza 5, Niemcewicza 26, Małachowskiego 7, Morcinka 1-2, Kopernika 17, Wielicka, Piekiełko, Kołłątaja 47

 

 

Harmonogramy Wywozu - GMINA USTKA
  1. Charnowo; Niestkowo; Gąbino; Dominek; Osieki Słupskie; Lędowo; Modła; Modlinek; Machowino; Redwanki; Możdżanowo; Pęplino;Duninówko; Starkowo; Krężołki; Golęcino; Zaleskie; Zabłocie
  2. Dalimierz Przewłocki; Wytowno; Machowinko
  3. Dębina
  4. Objazda; Bałamątek
  5. Zapadłe; Orzechowo
  6. Poddąbie
  7. Przewłoka
  8. Rowy Centrum: Bursztynowa; Kościelna; Leśna; Marynarska; Nadmorska; Parkowa; Pensjonatowa; Piaskowa; Plażowa; Portowa; Rybacka; Słoneczna;Słowiańska; Wczasowa; Wydmowa; Zacisze; Żeglarzy; Błękitna; Wypoczynkowa; Nad Kanałem; Kapitańska
  9. Rowy domki: Akacjowa; Azaliowa; Bałtycka; Bluszczowa; Borówkowa; Bosmańska; Brzozowa; Bukowa; Chmielowa; Cisowa; Dębowa; Głogowa;Dereniowa; Grabowa; Jagodowa; Jarzębinowa; Jaśminowa; Jaworowa; Jesionowa; Jeżynowa; Jodłowa; Kalinowa; Kasztanowa;Klonowa; Koralowa; Leszczynowa; Lipowa; Łąkowa; Magnoliowa; Malinowa; Modrzewiowa; Orzechowa; Piracka; Platanowa; Pogodna;Polna; Poziomkowa; Różana; Sosnowa; Świerkowa; Topolowa; Truskawkowa; Turystyczna; Wakacyjna; Wiązowa; Wierzbowa; Wikingów;Wiśniowa; Wrzosowa
  10. Wodnica; Duninowo; Lędowo-Osiedle; Grabno; Zimowiska
  11. Wytowno Kolonia; Przewłoka, ul. Sienna 5,22,50
Harmonogramy Wywozu - ZABUDOWA JEDNORODZINNA KOBYLNICA
  1. Akacjowa; Cisowa; Cyprysowa; Kasztanowa; Klonowa; Krótka; Leszczynowa; Leśna; Leśny Zakątek; Łąkowa; Młyńska; Ogrodowa; Orzechowa; Schumana R.; Rybacka; Rzeczna; Rzemieślnicza; Słoneczna;
  2. Bukowa; Brzozowa; Dębowa; Główna; Jaśminowa; Jodłowa; Kalinowa; Migdałowa; Olchowa; Przy Torach; Widzińska; Wierzbowa; Wiśniowa; Zaciszna; Źródlana
  3. Chabrowa; Fiołkowa; Konwaliowa; Krokusowa; Kwiatowa; Lawendowa; Liliowa; Makowa; Malwowa; Paderewskiego; M. Rataja; Różana; Rumiankowa; Storczykowa; Szałwiowa; Toskańska; Tymiankowa; Tulipanowa
  4. Stefana Banacha; Chotomskiej; Drogowców; M. Drzymały; B. Głowackiego; Grabskiego W.; Herberta; Iwaszkiewicza; Kilińskiego J.;Kolejowa; Kosynierów; Krzywa; St. Mikołajczyka; Gabriela Narutowicza; Parkowa; Pocztowa; Polna; Przymęcka; Różewicza; Stanisława Kądzieli; Stefczyka; Szczecińska; Włodzimierza Tetmajera; Transportowa; Witosa; Zarszyńska
Harmonogramy Wywozu -  GMINA KOBYLNICA
  1. Boleslawice
  2. Bolesławice, Leśna 16B; Bolesławice, Słupska 50; Widzino, Prosta 3; Widzino, Prosta 11; Kobylnica, Grabskiego 4,6,8,; Bolesławice,Jesionowa; Łosino, Starowiejska 20; Zajączkowo, Brzozowa 12
  3. Bolesławice, Morelowa; Bolesławice, Wiśniowa; Bolesławice, Czereśniowa; Bolesławice, Śliwkowa; Bolesławice, Brzoskwiniowa;Bolesławice, Jaworowa; Bolesławice, Akacjowa; Bolesławice, Jaśminowa; Bolesławice, Kolorowa; Bolesławice, Pastelowa; Bolesławice,Błękitna; Bolesławice, Oliwkowa; Bolesławice, Tęczowa; Bolesławice, Bukowa; Bolesławice, Sezamkowa; Miedzno; Sycewice
  4. Komiłowo; Kwakowo; Lubuń; Płaszewo; Żelki; Żelkowiec; Żelkówko
  5. Kończewo; Maszkowo; Sierakowo Słupskie; Zajączkowo
  6. Łosino; Widzino; KOŃCZEWO, bloki BIO
  7. Komorczyn; Dobrzęcino; Ciechomice; Zagórki; Zbyszewo
  8. Kuleszewo; Giełdoń; Lulemino; Kruszyna
  9. Reblinko; Reblino; Zębowo
  10. Runowo Sławieńskie; Słonowice; Słonowiczki
  11. Wrząca; Ścięgnica; Rozłęka; Bzowo; Kczewo
Harmonogramy Wywozu -  GMINA KOBYLNICA WIELKOGABARYTY
  1. Gmina Kobylnica Wielkogabaryty 

 

Harmonogramy Wywozu -  DĘBNICA KASZUBSKA 
  1. Akacjowa; Bukowa; Jarzębinowa; Jaśminowa; Kalinowa; Kasztanowa; Klonowa; Sosnowa; Świerkowa
  2. Borówkowa; Jagodowa; Poziomkowa; Zielona
  3. Dębnica Kaszubska, Fabryczna
  4. Dębnica Kaszubska, ks. Antoniego Kani
  5. Jana III Sobieskiego; Kazimierza Wielkiego; Władysława Sikorskiego
  6. Kolejowa; Leśna; Pieczarkowa; Polesie; Wójta Jankowskiego
  7. Kościelna; Królowej Jadwigi; Skarszewska; Strażacka; Spacerowa; Sportowa; Władysława Jagiełły; Wysoka
  8. WIELKOGABARYTY

 

Harmonogramy Wywozu - GMINA  DĘBNICA KASZUBSKA
  1. Boguszyce; Borzęcinko; Borzęcino; Brzeziniec; Łabiszewo; Troszki
  2. Dobrzykowo; Łysomice; Łysomiczki; Mielno; Podwilczyn; Skarszów Dolny; Skarszów Górny
  3. Dudzicze; Leśnia; Dargacz; Podwilczyn 45; Skarszów Dolny 12; Skarszów Dolny 4/1, 4/2; Skarszów Dolny 6A, 6B; Skarszów Dolny 7/1,7/2; Debnica Kaszubska, Skarszewska 33
  4. Grabin; Krzywań
  5. Starnice
  6. WIELKOGABARYTY
Harmonogramy Wywozu - GMINA  DĘBNICA KASZUBSKA ZABUDOWA WIELORODZINNA
Odpady komunalne

1. Fabryczna nr 1,3,5,6, 7,9,10.11,12.14.16, Wysoka nr 3,4,5,6,8, Kościelna nr 22,24,39, ks Kani nr 16,20,30,41,45, 47,61,65, Kolejowa nr 11,17,Leśna 4,5,Grabiń 1,Krzywań 2,4,11,15,17,Łysomice 1, Mielno 14,48,Skarszów Dolny 9,Skarszów Górny 1,6,13,19,20,21,22,23,Borzęcino nr 14,18,20, 22,23,24,28,29,30,31,32,Brzeziniec nr 1, Łabiszewo nr 9,10,11,12, 13,14,15,24,Starnice nr 3,7,14

Odpady segregowane

1. Fabryczna nr 1,3,5,6, 7,9,10.11,12.14.16, Wysoka nr 3,4,5,6,8, Kościelna nr 22,24,39, ks Kani nr 16,20,30,41,45, 47,61,65, Kolejowa nr 11,17,Leśna 4,5,Grabiń 1,Krzywań 2,4,11,15,17,Łysomice 1, Mielno 14,48,Skarszów Dolny 9,Skarszów Górny 1,6,13,19,20,21,22,23,Borzęcino nr 14,18,20, 22,23,24,28,29,30,31,32,Brzeziniec nr 1, Łabiszewo nr 9,10,11,12, 13,14,15,24,Starnice nr 3,7,14

 

 

 

PRZEDSIĘBIORSTWA
Harmonogramy Wywozu - DAMNICA
Harmonogramy Wywozu - GM. GŁÓWCZYCE

 

 

Harmonogramy Wywozu obowiązujące od 01.01.2021 r.

HARMONOGRAMY WYWOZU ODPADÓW 2021