Harmonogramy odbioru odpadów 2022

Od dnia 01.01.2022 r. do dnia 28.02.2022 r. odbywa się AKCJA CHOINKI - choinki będą odbierane od mieszkańców w dniu oidbioru odpadów biodegradowalnych.

  1. 3-go Maja; Kazimierza; Królowej Jadwigi; Ostroroga
  2. Akacjowa; Brzozowa; Bukowa; Gdyńska; Głogowa; Jarzębinowa; Jesionowa; Kasztanowa; Modrzewiowa; Parkowa; Świerkowa; Wierzbowa
  3. Alluchny Emalianów; Bogdanowicza; Bytnerowicza; Cisowa; Czaplińskiego; Hubalczyków; Jałowcowa; Kijowskiego; Ziei; Kwapisza; Leszczynowa; Posmykiewicza; Repelowskiego; Sojki; Sucharskiego; Szafranka; Szarmacha; Trzeciak; Bohaterów Westerplatte; Jaśminowa; Jodłowa
  4. Andersa; Bartoszewskiego; Batalionów Chłopskich; Bora-Komorowskiego; Cieplińskiego; Daszyńskiego; Dmowskiego; Fiedlera; Grabskiego; Kotarbińskiego; Księżnej Zofii; Mazowieckiego; Mireckiej; Nowaka-Jeziorańskiego; Romera; Sibeliusa; Walentynowicz; Zaborowskiej
  5. Arciszewskiego; Awstrica; Borówkowa; Chłapowskiego; Grzybowa; Konwaliowa; Krajewskiego; ks. Brzóski; Mierosławskiego; Nad Śluzami; Pogodna; Poziomkowa; Prądzyńskiego; Pułaskiego; Racławicka; Sosnowa; Spacerowa; Sułkowskiego; Wybickiego; Żurawinowa
  6. Armii Krajowej 22; H.Pobożnego nr 7
  7. Bałtycka; Batorego; Borchardta; Grunwaldzka; Jasna; Konarskiego; Kościuszki; Krzywa; Leszczyńskiego; Cieśliki; Niemcewicza; Poniatowskiego; Portowa; Sikorskiego; Traugutta; Wandy; Wiatraczna
  8. Banacha; Braille'a; Grechuty; Kiepury; Legionów Polskich; Nalepy; Niemena; Riedla; Zachodnia; Kaczmarskiego; Osieckiej; Ordonówny; Przybory
  9. Bauera; Chorwacka; Cienista; Drzymały; Duńska; Fińska; Jordana; Kaszubska; Kilińskiego; Kusocińskiego; Łąkowa; Malinowa; Marusarzówny; Na Skarpie; Norweska; Owocowa; Sadowa; Spokojna; Sportowa; Strumykowa; Wczasowa; Zamiejska; Miejska; Szwedzka
  10. Browicza; Biernackiego; Chabrowa; Degi; Dembińskiego; Dwernickiego; Fiołkowa; Grucy; Gdańska; Gellerta; Hołdu Pruskiego; Klonowa; Kniaziewicza;Kwiatowa; Lotha; Lawendowa; Lelewela; Lipowa; Madalińskiego; Modrzejewskiego; Na Wzgórzu; Nowowiejska; Orłowskiego; Obrońców Wybrzeża; Piastów; Raszyńska; Różana; Rydygiera; Sierpinka; Sokolnickiego; Sowińskiego; Wiśniowa; Wysockiego; Wysoka; Zajączka; Makowa; Chłopickiego; Świętego Piotra
  11. Cecorska; Chełmońskiego; Chocimska; Grottgera; Kasprowicza; Kossaka; Legnicka; Malczewskiego; Matejki; Miedziana; Pomorska; Poprzeczna; Przemysłowa; Rzemieślnicza; Sławieńska; Szczecińska; Złota; Żelazna
  12. Chodkiewicza; Chotomskiej; Gałczyńskiego; Jagiellońska; Jastruna; Kadłubka; Kochanowskiego; Norwida; Paukszty; Piłsudskiego; Przybosia; Struga; Reja; Towarowa; Ziemowita; Zygmunta Augusta; Dąbrowskiej
  13. Chrobrego; Iwaszkiewicza; Nałkowskiej; Staffa; Boya-Żeleńskiego; Garncarska; Wiejska
  14. Cicha; Lutosławskiego; Orkana; Poznańska; Rybacka; Słoneczna; Słowackiego; Sygietyńskiego; Szymanowskiego; Wieniawskiego; Wrocławska; Zielona
  15. Cienista 13 A; Cienista 13 B; Sportowa 1A,23A, 25A, 27A, 44
  16. Czarnieckiego; Łokietka; Przemysława II; Zamojskiego; Żółkiewskiego; Modrzewskiego
  17. Dębowa, Olchowa
  18. Jaworowa; Topolowa
  19. Kalinowa
  20. Kościuszki 5/2
  21. Limanowskiego; Bitwy Warszawskiej 7A; Szpilewskiego 13;15/1;15/2;15A/1;15A/2
  22. Prusa 12A; Kołłątaja 31,37A; Plac Broniewskiego 3; Plac Zwycięstwa 4/3a; Staszica 3,14; Wileńska 32B,35; Woj. Polskiego 7,9; Wolności 11; Krasińskiego 5; Niemcewicza 16A
  23. Szczecińska 38
  24. Świętego Ojca Pio 3; Dominikańska 1; Filmowa 3D; Fr. Nullo 5a,5,6; Długosza 13A,24; Partyzantów 13,14; Podgórna 13; Psie Pole 3; Starzyńskiego 6/1;Sienkiewicza 5A of; Ar. Krajowej 24a,25,26,27; H.Pobożnego nr 3; Słowiańska 10
  25. Włodkowica; Rejtana 22A

AKCJA CHOINKI 2022:

  1. Arciszewskiego; Awstrica; Borówkowa; ks. Brzóski; Chłapowskiego; Dębowa; Grzybowa; Jaworowa; Konwaliowa; Krajewskiego; Mierosławskiego; Nad Śluzami; Olchowa; Pogodna; Poziomkowa; Prądzyńskiego; Pułaskiego; Racławicka; Sosnowa; Spacerowa; Sułkowskiego; Topolowa; Wybickiego; Żurawinowa
  2. Akacjowa; Brzozowa; Bukowa; Gdyńska; Głogowa; Jarzębinowa; Jesionowa; Kasztanowa; Modrzewiowa; Parkowa; Świerkowa; Wierzbowa
  3. Batorego; Grunwaldzka; Konarskiego; Leszczyńskiego; Wiatraczna; Cicha; Lutosławskiego; Niemcewicza; Orkana; Poniatowskiego; Poznańska; Rybacka; Sygietyńskiego; Wieniawskiego; Wrocławska; Zielona; Bałtycka; Borchardta; Cieśliki; Jasna; Kościuszki; Krzywa; Portowa; Sikorskiego; Traugutta; Wandy
  4. Bogdanowicza; Bohaterów Westerplatte; Bytnerowicza; Cisowa; Czaplińskiego; Hubalczyków; Jałowcowa; Jaśminowa; Jodłowa; Kijowskiego; Kwapisza; Leszczynowa; Posmykiewicza; Repelowskiego; Sojki; Sucharskiego; Szafranka; Szarmacha; Trzeciak; Ziei; Alluchny Emalianów
  5. Andersa; Batalionów Chłopskich; Bora-Komorowskiego; Chełmońskiego; Daszyńskiego; Dmowskiego; Fiedlera; Grabskiego; Grottgera; Kossaka; Kotarbińskiego; Bartoszewskiego; Malczewskiego; Matejki; Sibeliusa; Mazowieckiego; Romera; Szczecińska; Nowaka-Jeziorańskiego; Walentynowicz; Cieplińskiego; Zaborowskiej; Cecorska; Chocimska; Kasprowicza; Legnicka; Miedziana; Pomorska; Poprzeczna; Przemysłowa; Rzemieślnicza; Złota; Żelazna; Księżnej Zofii; Sławieńska; Mireckiej
  6. Limanowskiego; Włodkowica; Kalinowa; Świętego Ojca Pio 3; Cienista 13 A; Cienista 13 B; Szczecińska 38; Ar. Krajowej 24a,25,26,27; Fr. Nullo 5a,5,6;Dominikańska 1; Kołłątaja 31,37A; Starzyńskiego 6/1; Krasińskiego 5; Filmowa 3D; Długosza 13A,24; Prusa 12A; Psie Pole 3; Partyzantów 13,14; Podgórna13; Staszica 3,14; Wileńska 32B,35; Wolności 11; Plac Zwycięstwa 4/3a; Plac Broniewskiego 3; Rejtana 22A; Sienkiewicza 5A of; Słowiańska 10; Woj. Polskiego 7,9; Bitwy Warszawskiej 7A; Niemcewicza 16A; H. Pobożnego nr 3; Szpilewskiego 13;15/1;15/2;15A/1;15A/2
  7. Biernackiego; Browicza; Chabrowa; Chłopickiego; Degi; Dembińskiego; Dwernickiego; Fiołkowa; Gdańska; Gellerta; Grucy; Hołdu Pruskiego; Klonowa; Kniaziewicza; Kwiatowa; Lawendowa; Lelewela; Lipowa; Lotha; Madalińskiego; Makowa; Modrzejewskiego; Na Wzgórzu; Nowowiejska; Obrońców Wybrzeża; Orłowskiego; Piastów; Raszyńska; Różana; Rydygiera; Sierpinka; Sokolnickiego; Sowińskiego; Świętego Piotra; Wiśniowa; Wysockiego; Wysoka; Zajączka
  8. Boya-Żeleńskiego; Dąbrowskiej; Gałczyńskiego; Iwaszkiewicza; Jagiellońska; Jastruna; Kadłubka; Kochanowskiego; Nałkowskiej; Norwida; Paukszty; Piłsudskiego; Przybosia; Reja; Staffa; Struga; Ziemowita; Chodkiewicza; Chrobrego; Towarowa; Zygmunta Augusta; Garncarska; Wiejska; Chotomskiej
  9. Kiepury; Legionów Polskich; Nalepy; Riedla; 3-go Maja; Banacha; Braille'a; Czarnieckiego; Grechuty; Kaczmarskiego; Królowej Jadwigi; Kazimierza; Łokietka; Modrzewskiego; Niemena; Ordonówny; Ostroroga; Przemysława II; Zachodnia; Zamojskiego; Żółkiewskiego; Osieckiej; Przybory
  10. Bauera; Cienista; Drzymały; Duńska; Fińska; Jordana; Kaszubska; Kilińskiego; Kusocińskiego; Łąkowa; Malinowa; Marusarzówny; Na Skarpie; Owocowa;Sadowa; Spokojna; Sportowa; Strumykowa; Szwedzka; Wczasowa; Zamiejska; Miejska; Norweska; Chorwacka; H.Pobożnego nr 7; Armii Krajowej 22
pliki do pobrania