Harmonogramy odbioru odpadów 2022

Od dnia 01.01.2022 r. do dnia 28.02.2022 r. odbywa się AKCJA CHOINKI - choinki będą odbierane od mieszkańców w dniu oidbioru odpadów biodegradowalnych.

  1. 3-go Maja; Leszczyńskiego; Batorego; Bogusława X; Gryfitki; Królowej Jadwigi; Wazów; Władysława IV; Wiatraczna 4 AB
  2. Aluchny-Emelianow; Bogdanowicza; Gdańska; Górna; Hubalczyków; Klonowa; Kniaziewicza; Kosynierów Gdyńskich; Kozietulskiego; Lelewela; Lipowa;Łady-Cybulskiego; Lotha; Na Wzgórzu; Nowowiejska; Piastów; Posmykiewicza; Raszyńska; Sierpinka; Szafranka; Szarmacha; Świętego Piotra; Bohaterów; Westerplatte; Leszczynowa
  3. Andersa; Batalionów Chłopskich; Kotarbińskiego; Księżnej Zofii; Michałowskiego; Religi; Romera; Roweckiego GROTA; Witosa; Wyszyńskiego; Zaborowskiej; Korfantego; Bitwy Warszawskiej; Małcużyńskiego
  4. Arciszewskiego; Sułkowskiego; Wybickiego; Wiejska nr 10 A - 11; Grzybowa; Krajewskiego; Leśna; Mierosławskiego; Nad Śluzami
  5. Armii Krajowej; Dąbrówki; Plac Powstańców Warszawskich; Curie-Skłodowskiej; Podgórna; Długosza; H. Pobożnego; Partyzantów; Psie Pole; Słowiańska; Szarych Szeregów; Szkolna; Żwirki i Wigury
  6. Bałtycka; Orzeszkowej; Portowa; Wielicka
  7. Banacha; Kazimierza; Ostroroga; Sobieskiego; Chrobrego; Modrzewskiego
  8. Braci Gierymskich; Chełmońskiego; Dunikowskiego; Grottgera; Krzywoustego; Narutowicza; Fałata; Kossaka
  9. Bukowa; Gdyńska
  10. Chopina; Mieszka I; Moniuszki; Paderewskiego; Tuwima; Wrocławska; Lutosławskiego
  11. Deotymy; Długa; Jaracza; Ogrodowa; Płowiecka; Słowackiego; Sygietyńskiego; Drewniana; Plac Dąbrowskiego; Polna; Prosta; Świętopełka
  12. Dmowskiego; Dywizjonu 303; Frąckowskiego; Herbsta; Bora-Komorowskiego; Orląt Lwowskich; Daszyńskiego; Księżnej Zofii 4-6
  13. Duńska; Fińska; Kaszubska; Kilińskiego; Norweska; Sportowa; Zamiejska; Łotewska; Strumykowa
  14. Fabryczna
  15. Grodzka; Mikołajska; Mostnika; Murarska; Nowobramska; Sienkiewicza; Teatralna; Zamkowa; Łajming; Bema; Filmowa; Fr. Nullo; Jagiełły; Kowalska; Łukasiewicza; Piekiełko; Stary Rynek; Waryńskiego; Zamenhofa
  16. Grunwaldzka; Małachowskiego; Morcinka; Poniatowskiego
  17. Jodłowa
  18. Kasprowicza; Pomorska; Przemysłowa; Wita Stwosza
  19. Kołłątaja; Konopnickiej; Krasińskiego; Mickiewicza; Niemcewicza; Prusa; Reymonta; Wileńska; Wojska Polskiego; Wyspiańskiego; Żeromskiego; Niedziałkowskiego; Plac Broniewskiego; Solskiego; Staszica; Wolności
  20. Konarskiego; Rejtana; Wiatraczna
  21. Kopernika; Krzywa; MKS Cieśliki; Podchorążych; Tramwajowa; Traugutta; Wandy
  22. Koszalińska; Szczecińska
  23. Mochnackiego
  24. Norwida
  25. Piłsudskiego; Zygmunta Augusta; Braille'a; Zauchy; Garncarska; Wiejska; Kiepury; Reja; Kadłubka
  26. Piotra Skargi
  27. Poznańska; Rybacka; Słoneczna; Szymanowskiego; Zielona
  28. Starzyńskiego

AKCJA CHOINKI 2022:

  1. Kopernika; Arciszewskiego; Armii Krajowej; Bałtycka; Bukowa; Curie-Skłodowskiej; Dąbrówki; Długosza; Duńska; Fińska; Gdyńska; Grzybowa; MKS Cieśliki; Jodłowa; Kaszubska; Kilińskiego; Krajewskiego; Krzywa; Leśna; Mierosławskiego; Nad Śluzami; Orzeszkowej; Partyzantów; H. Pobożnego; Podchorążych; Podgórna; Portowa; Plac Powstańców Warszawskich; Psie Pole; Słowiańska; Sportowa; Sułkowskiego; Szarych Szeregów; Szkolna; Tramwajowa; Traugutta; Wandy; Wiejska; Wielicka; Wybickiego; Zamiejska; Żwirki i Wigury; Norweska; Łotewska
  2. Andersa; Batalionów Chłopskich; Bora-Komorowskiego; Braci Gierymskich; Religi; Chełmońskiego; Daszyńskiego; Dmowskiego; Dunikowskiego; Fałata; Frąckowskiego; Grottgera; Herbsta; Kossaka; Koszalińska; Kotarbińskiego; Krzywoustego; Małcużyńskiego; Michałowskiego; Narutowicza; Norwida; Romera; Roweckiego GROTA; Bitwy Warszawskiej; Szczecińska; Witosa; Wyszyńskiego; Zaborowskiej; Piotra Skargi; Księżnej Zofii; Orląt Lwowskich; Dywizjonu 303; Korfantego
  3. Bema; Chopina; Plac Dąbrowskiego; Deotymy; Długa; Drewniana; Filmowa; Grodzka; Jagiełły; Jaracza; Kasprowicza; Kowalska; Lutosławskiego; Łajming; Łukasiewicza; Mieszka I; Mikołajska; Moniuszki; Mostnika; Murarska; Nowobramska; Fr. Nullo; Ogrodowa; Paderewskiego; Piekiełko; Płowiecka; Polna; Pomorska; Poznańska; Prosta; Przemysłowa; Rybacka; Sienkiewicza; Słoneczna; Słowackiego; Stary Rynek; Starzyńskiego; Wita Stwosza; Sygietyńskiego; Szymanowskiego; Świętopełka; Teatralna; Tuwima; Waryńskiego; Wrocławska; Zamenhofa; Zielona; Zamkowa
  4. Aluchny- Emelianow; Bogdanowicza; Bohaterów Westerplatte; Gdańska; Górna; Hubalczyków; Klonowa; Kniaziewicza; Kosynierów Gdyńskich; Kozietulskiego; Lelewela; Leszczynowa; Lipowa; Lotha; Łady-Cybulskiego; Na Wzgórzu; Nowowiejska; Piastów; Posmykiewicza; Raszyńska; Sierpinka; Szafranka; Szarmacha; Świętego Piotra
  5. Kiepury; Piłsudskiego; Reja; Zauchy; 3-go Maja; Banacha; Batorego; Bogusława X; Braille'a; Chrobrego; Gryfitki; Królowej Jadwigi; Kazimierza; Leszczyńskiego; Modrzewskiego; Ostroroga; Sobieskiego; Wazów; Władysława IV; Zygmunta Augusta; Garncarska; Wiejska; Wiatraczna 4 AB
  6. Fabryczna; Grunwaldzka; Konarskiego; Mochnackiego; Rejtana; Wiatraczna; Plac Broniewskiego; Kołłątaja; Konopnickiej; Krasińskiego; Małachowskiego; Mickiewicza; Morcinka; Niedziałkowskiego; Niemcewicza; Poniatowskiego; Prusa; Reymonta; Solskiego; Staszica; Wileńska; Wojska Polskiego; Wolności; Wyspiańskiego; Żeromskiego
pliki do pobrania